Het Grote Zorgdebat 2021

door | mrt 9, 2021 | Algemeen, Thuiszorg, Vereniging, Woonzorg

Maandag 8 maart jl. organiseerde een breed scala aan zorgpartijen Het Grote Zorgdebat 2021. Onder leiding van Donatello Piras als debatleider gingen Fleur Agema (PVV), Joba van den Berg (CDA), Vera Bergkamp (D66), Corinne Ellemeet (GroenLinks), Maarten Hijink (SP), Mirjam Bikker (CU), Kees van der Staaij (SGP), Tunahan Kuzu (DENK), Thom van Campen (VVD), Attje Kuiken (PVDA) en Eva van Esch (PvdD) met elkaar in debat over hun ideeën voor de toekomst van de Zorg.

De onderwerpen tijdens het debat bestonden uit ‘preventie’, ‘digitale zorg’, ‘overheidsregie’, en ‘arbeidsmarkt’. Per onderwerp was er een pitch van 30 seconden met daarna ruimte voor discussie.

SPOT is blij te zien dat er tijdens het debat veel aandacht was voor preventie, regionalisering & samenwerking in de zorg, digitalisering en vermindering van administratieve lasten. Zo ligt er volgens verschillende partijen teveel regie bij zorgverzekeraars. Ook werd er gesproken over de vereenvoudiging van de ouderenzorg.

Het Grote Zorgdebat 2021 is terug te kijken op hetgrotezorgdebat.nl.