André Rouvoet reageert in radioprogramma Spraakmakers op opmerkingen SPOT over warrige vaccinatiestrategie

door | jan 12, 2021 | Vereniging, Woonzorg

Als er genoeg doses beschikbaar zijn, zou Nederland in principe vierentwintig uur per dag kunnen vaccineren. Dat zegt André Rouvoet, voorzitter van de GGD-GHOR in Spraakmakers op NPO Radio 1. “Als er genoeg vaccin is, dan zou het in principe kunnen.”

Inmiddels is het ziekenhuispersoneel gevaccineerd en zijn de verpleeghuismedewerkers aan de beurt. Zij kunnen volgens de vereniging van thuis- en woonzorg SPOT nu niet altijd gevaccineerd worden. Dit komt volgens hen omdat de werknemers uit de gehandicaptenzorg en WMO-ondersteuners al afspraken hebben ingepland bij de GGD’s.

Lees het volledige artikel en beluister de uitzending op de website van NPO.