Programmarapportage zorg 2020-2022 door Arbeidsinspectie

door | nov 2, 2023 | Algemeen

De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft onlangs de programmarapportage zorg 2020-2022 gepubliceerd op haar website. Hierin staan de resultaten en de belangrijkste bevindingen van verschillende interventies die de Arbeidsinspectie van begin 2020 tot begin 2022 uitvoerde in verpleeg- en verzorgingshuizen en thuiszorg. De Arbeidsinspectie waardeert de inspanningen die organisaties in de VVT doen om hun werknemers veilig en gezond te kunnen laten werken, maar ziet nog veel ruimte voor verbetering. In de rapportage staan een aantal praktische tips in waarmee kleine en grote organisaties risico’s (nog) beter kunnen beheersen. De rapportage is via deze downloadpagina te bekijken: Programmarapportage Zorg 2020-2022 | Rapport | Nederlandse Arbeidsinspectie (nlarbeidsinspectie.nl)