1. Home
  2.  » Je hebt geen toegang

 

Welkom bij SPOT.

Je moet ingelogd zijn als lid of medewerker of de juiste rechten hebben om de inhoud van deze pagina te bekijken kijken.

Mocht je problemen hebben met je inlog, de website of ondersteuning nodig hebben bij jouw registratie, neem dan contact op via het contactformulier of bel 035 – 542 75 17.

Alvast bedankt,
SPOT Webcare

 

 

 

 

 

 

Nieuwsberichten en artikelen

Zorgcontractering kleinschalige zorg?

Zorgcontractering betekent voor veel ondernemers een wirwar van regels, documenten en contracten. SPOT helpt zorgondernemers door de bomen het bos weer te zien met de gratis Helpdesk Zorgcontractering.

Lees meer

Eigen bijdrage huishoudelijke hulp op de schop?

Om de kosten voor de Wmo te beteugelen, kan worden gekozen voor herinvoering van een inkomensafhankelijke eigen bijdrage voor alleen de huishoudelijke hulp. ‘Hiermee worden personen met een laag inkomen ontzien en gaan alleen personen met een hoger inkomen een hogere eigen bijdrage betalen.’

Lees meer

 

Contact

Gooimeer 4
1411 DC Naarden
Postbus 5135
1410 AC Naarden

Tel: 035 - 542 75 17

[email protected]

KvK: 09104858
NL16 ABNA 0480094594

Volg ons op social media: