Samenwerkende Professionele Organisaties Thuis- en woonzorg

zoekresultaten

Bonniers Zorg Gevestigd in Dordrecht. 078 - 63 14 758, www.bonnierszorg.nl, info@bonnierszorg.nl

Hulpvaardig/ZorgHulp Gevestigd in Nibbixwoud. 0229 - 26 13 51, www.zorghulp.org, info@zorghulp.org

H.V.P. Thuiszorg Gevestigd in Den Haag. 070 - 311 4 311, www.hvpzorg.nl, info@hvpzorg.nl

Kleurrijk Zorg Gevestigd in Utrecht. 030 - 29 00 339, www.kleurrijkzorg.nl, zorgvraag@kleurrijkzorg.nl

MoniCare Thuis in Zorg B.V. Gevestigd in Pannerden. 0316 - 37 33 44, www.monicare.nl, info@monicare.nl

Thuiszorg Het Centrum BV Gevestigd in Utrecht. 030 – 285 00 85, www.thuiszorghetcentrum.nl, info@tzhc.nl

Elis thuiszorg BV Gevestigd in Geleen. 046 - 475 99 22, www.elisthuiszorg.nl, info@elisthuiszorg.nl

Sara Thuiszorg Gevestigd in Amsterdam. 020 - 421 22 77, www.sarathuiszorg.com/#!, informatie@sarazorg.nl

Lina Zorg Gevestigd in Rotterdam. 010-8437292, www.linazorg.nl, info@linazorg.nl

Alfa & Zorg Gevestigd in Almere. 085-7602508, www.alfazorg.nl, info@alfazorg.nl

Ambachtzorg Gevestigd in Hendrik-Ido-Ambacht. 078–2049072, www.ambachtzorg.nl, bestuur@ambachtzorg.nl

Petunia's Zorg Gevestigd in Amsterdam. 020 - 331 96 33, www.petuniazorg.nl, info@petuniazorg.nl

Consequent Zorg Gevestigd in Rotterdam. 010-2651819, www.czorg.nl, info@czorg.nl

Dunya Zorg & Welzijn Gevestigd in Rotterdam. 010-844 59 31, www.dunyazorg.nl, info@dunyazorg.nl

Zorgwacht Gevestigd in Utrecht. 030-8794595, www.zorgwacht.nl, info@zorgwacht.nl

Thuiszorg INIS B.V. Gevestigd in Capele a/d IJssel. 010-8009495, www.thuiszorginis.nl, info@thuiszorginis.nl

ContactZorg Gevestigd in Heemstede. 023-7114494, www.contactzorg.nl, contact@contactzorg.com

ESPO Zorg Gevestigd in Rotterdam. 010-8435584, www.espozorg.nl, info@espozorg.nl

De Bregthoeve Zorg Gevestigd in Schoorl. 072-5091815, www.bregthoeve.nl, info@bregthoeve.nl

ZorgFamilie Gevestigd in Rotterdam. 010-2322266, www.zorgfamilie.nl, info@zorgfamilie.nl

Stichting Zoë Gevestigd in Amsterdam. 020-7740472, www.stichtingzoe.nl, info@stichtingzoe.nl

Multi-Care Gevestigd in Den Haag. 070-3096090, www.multi-care.net, info@multi-care.net

Jacobahof Zorgvilla Gevestigd in Oostvoorne. 0181-809950, www.jacobahof.nl, info@jacobahof.nl

Villa Marianna Gevestigd in Apeldoorn. 055-5261850, www.steppingstones.nl, info@steppingstones.nl

Villa Astra Gevestigd in Apeldoorn. 055-5266820, www.steppingstones.nl, info@steppingstones.nl

Villa de Horsting Gevestigd in Laag-Soeren. 0313-610060, www.steppingstones.nl, info@steppingstones.nl

De Meerenburgh Gevestigd in Leur. 024-6414023, www.meerenburgh.nl, info@meerenburgh.nl

Villa Duinstaete Gevestigd in Bloemendaal. 038-4524067, www.zorggroepdelaren.nl, info@zorggroepdelaren.nl

Villa Hoefstaete Gevestigd in Bosch en Duin. 038-4524067, www.zorggroepdelaren.nl, info@zorggroepdelaren.nl

Villa Meijling Gevestigd in Borne. 074-2650030, www.welstee.nl, info@welstee.nl

Rosorum Residentie Arnhem Gevestigd in Arnhem. 026-3736666, www.rosorum.nl, info@rosorum.nl

Mundozorg B.V. Gevestigd in Nijmegen. 024-6759860, www.mundozorg.nl, info@mundozorg.nl

Huize Dijckwegh Gevestigd in Naaldwijk. 010-3337474, www.huizedijckwegh.nl, info@huizedijckwegh.nl

ZAB zorg Gevestigd in 's-Gravenhage. 070-3898300, www.zabzorg.nl, info@zabzorg.nl

ZorgRijk Gevestigd in Rosmalen. 06-24461631, www.zorgrijk.net, info@zorgrijk.net

AvantiZorg Gevestigd in Beesd. 06-37235098, www.avantizorg.nl, info@avantizorg.nl

Duozorg Verpleegkundige Thuiszorg Gevestigd in Krimpen aan den IJssel. 0180-516657, www.duozorg.net, info@duozorg.net

Parento Gevestigd in Nieuwerkerk a/d IJssel. 0180-396944, www.parento.nl, info@parento.nl

Zorgplatform Geranós Gevestigd in IJsselstein. 030-6877055, www.geranos.nl, info@geranos.nl

BTO Thuiszorg Gevestigd in 's-Gravenhage. 070-3623559, www.btothuiszorg.nl, info@btothuiszorg.nl

St. Bethel Wonen en Zorg Gevestigd in Purmerend. 06-53219049, www.bethelzorg.nl, info@bethelzorg.nl

Zonzorg Gevestigd in Almere. 036 536 20 74, www.zonzorg.nl, info@zonzorg.nl

Czorg Gevestigd in Rotterdam. 010 265 18 19, www.czorg.nl, info@czorg.nl

Bakx Zorg-professionals Gevestigd in Krimpen a/d IJssel. 06-23511901, www.cobakx.nl, info@cobakx.nl

care4another Gevestigd in Rotterdam. 010-2375630, www.care4another.nl, info@care4another.nl

Zorginstelling Ilyada Gevestigd in Rotterdam. 010-2131218, www.ilyada.nl, info@ilyada.nl

Dailyzorg Gevestigd in Nijmegen. 024-6757625, www.dailyzorg.nl, info@dailyzorg.nl

Horia Care Gevestigd in Amsterdam. 020-8203463, www.horiacare.nl, info@horiacare.nl

OwerCare B.V. Gevestigd in Zoetermeer. 079-3291040, www.owercare.nl, info@owercare.nl

Futura Zorg Gevestigd in Hendrik-Ido-Ambacht. 078-2048048, www.futurazorg.nl, info@futurazorg.nl

Futura Zorg Waalwijk Gevestigd in Sprang-Capelle. 0416-661543, www.futurazorg.nl, waalwijk@futurazorg.nl

Bienia Thuiszorg Gevestigd in Rotterdam. 010-4373843, www.bienia.nl, bienia.thuiszorg@gmail.com

Stichting Zorg Op Thuis Gevestigd in Rotterdam. 010-3130782, www.zorgopthuis.nl, info@zorgopthuis.nl

Subliem Zorg Gevestigd in Amsterdam. 020-8201795, www.subliemzorg.nl, info@subliemzorg.nl

Miep Gevestigd in Zierikzee. 0111410009, www.miep.nu, info@miep.nu

Ben Oude Nijhuis Gevestigd in Rotterdam. 010 – 310 74 00 , www.benoudenijhuis.nl, info@benoudenijhuis.nl

Safa Zorg Gevestigd in Amsterdam. 020-6674455, www.safazorg.nl, info@safa-zorg.nl

Villa Roderlo Gevestigd in Ruurlo. 0573-453688, www.eminent-wonen.nl, info@eminent-wonen.nl

La Fontaine Gevestigd in Ruurlo. 0573-453688, www.eminent-wonen.nl, info@eminent-wonen.nl

Stichting ICZ Cura Gevestigd in Rotterdam. 010- 236 47 54 , www.iczcura.nl, info@iczcura.org

Ari Care Gevestigd in Amsterdam. 020-7746266 , www.aricare.nl, info@aricare.nl

ConZorg BV Gevestigd in Simpelveld. 043-8518153, www.conzorg.nl, info@conzorg.nl

Villa Overbosch Gevestigd in Hilversum. 035-2012683, zorgmanager.velp@residentiemariendaal.nl

Den Zorg Gevestigd in Rotterdam. 010-4432575, www.denzorg.nl, info@denzorg.nl

Prisdand Zorg Thuis Gevestigd in Rotterdam. 010-7670066, www.prisdand.nl, info@prisdand.nl

LucVal Care BV Gevestigd in Rijswijk. 085-0166612, https://lucvalcare.nl/, info@lucvalcare.nl

Fortress Zorg BV Gevestigd in Amsterdam. 020-7701841, www.fortresszorg.nl, info@fortresszorg.com

Futura Boskoop Gevestigd in Boskoop. 06-86879889, www.futurazorg.nl, boskoop@futurazorg.nl

Wad!Zorg Hotel Pension Buren Gevestigd in West-Terschelling. 06-29374167, www.wadzorg.nl, info@wadzorg.nl

Vrede & Harmonie Zorg Gevestigd in 's-Gravenhage. 070-8503990, www.vhzorg.nl, info@vhzorg.nl

Algemeen Thuiszorgbureau B.V. Gevestigd in Diemen. 020-4688733, www.atzb.nl, madama@atzb.nl

Dala Zorg Gevestigd in Amsterdam. 085-8772469, www.dalazorg.nl, info@dalazorg.nl

Stichting Guardian Gevestigd in Amsterdam. 085-0187474, www.guardianzorg.nl, bestuur@guardianzorg.nl

Villa Sijthoff Gevestigd in Wassenaar. 070-2040011, www.vandaegh.nl, info@villasijthoff.nl

Huize den Oostenborgh Gevestigd in Oostmarsum. 0541-280800, www.welstee.nl, info@welstee.nl

Login

Login op onze leden- of medewerkersportal. Voor meer informatie gaat u naar onze ledenpagina.

Wachtwoord vergeten?

Zoek een zorgverlener bij u in de buurt

Selecteer hiernaast de provincie waar u een zorgorganisatie zoekt en druk op de zoekknop.

Klik vervolgens op een resultaat voor meer informatie.

Nieuwsberichten en artikelen

Kwaliteit kleinschalige woonzorginitiatieven
In oktober 2017 werd Kwaliteit@ gelanceerd. Een methodiek die de kwaliteit van kleinschalige woonzorginitiatieven zichtbaar en aantoonbaar maakt. meer weten

Beroepsvereniging voor helpenden opgericht
Er is een nieuwe beroepsvereniging opgericht speciaal voor zorghulpen, helpenden 2 en helpenden 2+. meer weten

Nieuwe bestuurders
In de Ledenvergadering van 20 april jl. zijn Ester Heynen (Thuiszorg INIS) en Roger van Huystee (Alfa & Zorg) benoemd tot bestuurslid van SPOT. meer weten

Contact

 

Gooimeer 4
1411 DC Naarden
Postbus 5135
1410 AC Naarden

Tel: 035 - 542 75 17

info@verenigingspot.nl

KvK: 09104858
NL16 ABNA 0480094594

 
 
Feedback

SPOT: branchevereniging voor kleinschalige zorgaanbieders met grootse zorgverlening


Vragen of opmerkingen? We vernemen die graag.

Leden kunnen dit formulier ook gebruiken voor het stellen van een vraag aan de CAO-Helpdesk. U heeft binnen 3 werkdagen een inhoudelijke reactie!

Bezig met laden...